Головна Відгуки
Додати відгук / питанняДодати відгук / питання:

Юрій     01 січня 2011 13:52 | м. Дрогобич
З Новим роком, пане Олеже! Випадково потрапив на Ваш сайт. Згоден з усіма дописувачами: Ваші фотороботи - чудові. Я сам полюбив фотографію; планую придбати гарної якості цифровий фотоапарат. Наразі фотографую з допомогою мобільного телефону (2 Мп), але, звичайно, це - не те...
Працюю журналістом на Дрогобицькому сайті "Дрогобич Інфо". Пропоную Вам розмістити рекламний банер на сайті.Мій № моб.тел. 0961359300.
З повагою,
Юрій Федчак .

Un.Known     12 квітня 2010 15:21 |
У кожній фотографії - історія сім"ї, стосунків чи просто радість з білого дня. Дай Бог здоров"я і наснаги пану Фотографу.

Андрій     16 листопада 2009 20:44 | Стрий
Andriy
Друже Олеже !
Переглянувши твій сайт - захотілися в Карпати, а особливо на Шпиці, Висока, Смотрич, Піп-Іван Чорногірський та Мармароський, Петрос, Парашка, Грофа, Паренки, Сивуля, Игровище, ЛОПАТА .
Admin Comment:Олег П'ясецький:
Андрійко, ти перерахував майже всі Карпати... :)

Наталя     30 жовтня 2009 12:23 |
Ви, пане Олег, творите дива!
Вашими шедеврами в захопленні не тільки ми з чоловіком, але й усі, хто переглядав фото. Відчувається у Ваших роботах любов до своєї справи і головне - талант. Було дуже приємно з Вами працювати!!!

Надіємось на співпрацю в майбутньому!
Обов'язково відвідаємо Вашу виставку.

роман     30 серпня 2009 17:58 | Стрий
Доброго дня Вас торбує Адміністратор сайту Стрий моє місто ми хочимо звами співпрацювати обмінятися банирами .
Вибачте за взяті нами фотографії зроблені вами :) :) :)
Admin Comment:Олег П'ясецький:
Якщо Ви звернули увагу, на цьому сайті нема посилань на чиїсь інші сайти. При розробці ми і не планували цього робити. Стосовно використання моїх фотографій.... Ну як би Ви віднеслися, коли б у Вас без дозволу взяли щось, а потім пропонували співпрацю?


9
відгуків